10-te urodziny biuletynu Zmiana Zawodowa

Biuletyn Zmiana Zawodowa obchodzi swoje 10-te urodziny! Już tyle lat staram się regularnie utrzymywać kontakt z moimi Klientami i sympatykami strony. Dziękuję, że jesteście!

Pierwszy biuletyn napisałam w sierpniu 2010 roku, po powrocie z konferencji Nowoczesnej Firmy, na której byłam prelegentką. W biuletynie i na konferencji dzieliłam się refleksjami o karierze, jak ją rozumiemy potocznie, a czym jest w istocie. Zachęcałam do wzięcia sterów życia i kariery we własne ręce i pracy w zgodzie ze sobą. „W dzisiejszych czasach, gdzie tylko zmiana jest czymś stałym, organizacja nie jest w stanie gwarantować długoletniej kariery swoim pracownikom. To w naszych rękach jest ster i to od nas zależy, gdzie popłyniemy. Ważnym fundamentem jest znajomość siebie, własnej unikatowości, naszego posłannictwa tu na Ziemi…”. Gdy czytam teraz ten mój pierwszy biuletyn, wciąż się pod nim podpisuję. Aż się dziwię.

Z okazji urodzin mam dla Ciebie prezent - listę kontrolną "20 sposobów na zmianę zawodową". Dzielę się w tym materiale wiedzą, którą do tego roku zwykle rezerwowałam dla Klientów indywidualnych. Listę możesz pobrać wraz z zapisem na biuletyn TUTAJ.

Z okazji urodzin szkolenie on-line "Jak szukać pracy, aby znaleźć radość" jest dostępne do końca sierpnia ze zniżką! Zapraszam do sklepu.

 

 

Biuletyn Zmiana Zawodowa

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony!
Mam dla Ciebie checklistę w formie pdf
"20 sposobów na zmianę zawodową"
dostępną wraz z zapisem na biuletyn.
Zapraszam do zapisu!