Twoja przeglądarka Internet Explorer 6 nie obsługuje niektórych elementów serwisu. Wskazana jest aktualizacja.
 
 

   baner2

Twoje dane nie będą nikomu udostępniane! Zapisując się zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

W prezencie otrzymujesz raport pdf SKUTECZNE CV !

 
 

jcc logo kolumna

Biuletyn Zmiana Zawodowa
 

Twoje dane nie będą nikomu udostępniane! Zapisując się zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Znajdziesz nas na

ico facebook ico tweeter ico in

Career Direct czyli Kompas Kariery

Do mojej palety usług całkiem niedawno dołączyłam niezwykłe narzędzie pomocne w podejmowaniu decyzji co do ścieżki zawodowej oraz edukacyjnej Kompas Kariery Crown (Career Direct®) opracowany przez zespół badaczy amerykańskich pracujących na zlecenie Crown Financial Ministries Inc. (organizacji non-profit, o zasięgu globalnym, zajmującej się edukacją finansową). Jest to narzędzie-test unikalny, moim zdaniem, w doradztwie zawodowym. Dostępny w polskiej wersji językowej.

 

Niezwykłość tego narzędzia dla mnie polega na tym, po pierwsze, że w szybki sposób, we współpracy z konsultantem, możemy skonstruować profil dopasowania zawodowego i odpowiedzieć sobie na pytanie, jakiej zmiany potrzebujemy, aby zyskać w pracy satysfakcję, a w życiu szczęście i zdrowie.

 

 

Po drugie, test Kompas Kariery łączy w sobie informacje z czterech obszarów, które mają decydujące znaczenie w profilowaniu zawodowym i w coachingu kariery. Te kluczowe obszary to:

 

  • predyspozycje osobowościowe
  • zainteresowania zawodowe
  • umiejętności i zdolności
  • wartości.

 

Więcej o usłudze Kompas Kariery wersja zawodowa TUTAJ

 

Kompas Kariery jest także pomocnym narzędziem dla ludzi młodych i ich rodziców w określaniu optymalnej drogi zawodowej i edukacyjnej. Szczególnie polecany gimnazjalistom przygotowującym się do wyboru liceum, ale także licealistom wybierającym studia i studentom zmieniającym kierunek studiów oraz wszystkim tym, którzy potrzebują podjąć decyzję związaną z zawodem. Więcej o korzyściach z Kompasu Edukacyjnego - dla młodych czytaj TUTAJ.

 

Aby skorzystać z Kompasu Kariery Crown lub uzyskać więcej informacji - użyj formularza kontaktowego!


 

banner gotowy na coaching

© Copyright 2011-2018 - JC Coaching Justyna Ciećwierz