Twoja przeglądarka Internet Explorer 6 nie obsługuje niektórych elementów serwisu. Wskazana jest aktualizacja.
 
 

   baner2

Twoje dane nie będą nikomu udostępniane! Zapisując się zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

W prezencie otrzymujesz raport pdf SKUTECZNE CV !

 
 

jcc logo kolumna

Biuletyn Zmiana Zawodowa
 

Twoje dane nie będą nikomu udostępniane! Zapisując się zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Znajdziesz nas na

ico facebook ico tweeter ico in

Artykuły

Diagnoza potencjału za pomocą narzędzia MBTI® - oferta

Indywidualna sesja na bazie narzędzia MBTI® - oferta dla Klientów indywidualnych

 

Jeśli potrzebujesz wiedzieć więcej o podejściu i narzędziu MBTI® - najpierw zajrzyj TUTAJ.

 

Jak skorzystać z MBTI®*?
W diagnozie potencjału MBTI najpierw wypełniany jest kwestionariusz, a potem ZAWSZE ma miejsce sesja informacji zwrotnej.

 

Kwestionariusz

Uczestnik badania otrzymuje drogą mailową link dostępowy do platformy on-line, której właścicielem jest europejska firma OPP Ltd., gwarantująca najwyższą rzetelność i trafność narzędzia. Kwestionariusz jest dostępny w języku polskim. Czas jego wypełnienia to około 20 minut. Narzędzie jest skierowane do osób powyżej 16 roku życia.

 

Na podstawie wypełnionego kwestionariusza Certyfikowany Praktyk MBTI® zamawia indywidualny profil z opisem typu osobowości w systemie OPPassessment (w języku polskim). Na jego podstawie przygotowana jest sesja informacji zwrotnej (indywidualna lub grupowa). Jej termin umówiony jest drogą mailową przed wypełnieniem kwestionariusza. Przykładowy profil pobierz tutaj.

 

Sesja informacji zwrotnej

W trakcie sesji Klient samodzielnie określa swój typ osobowości, potem porównuje wyniki otrzymane w raporcie i sam określa najlepiej dopasowany typ. Profil jest przekazywany w trakcie sesji, osobiście lub drogą mailową/pocztową, gdy sesja odbywa się poprzez Skype. Sesja indywidualna trwa około 1,5 h- 2 h.
Sesje grupowe trwają odpowiednio dłużej, a szczegóły zależą od potrzeb danej grupy. W przypadku zainteresowania grupową sesją informacji zwrotnej, prosimy o Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Narzędzie MBTI® zakłada, że to my sami znamy najlepiej siebie i swoje preferencje. Kwestionariusz znacząco pomaga w tym procesie. Znajomość samego siebie, umiejętność odkrywania swojego potencjału, jest podstawą szczęśliwego i spełnionego życia. 

 

Zapraszamy do skorzystania z diagnozy potencjału z wykorzystaniem wskaźnika MBTI® (dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych):

 

Rozpoznaj swoje naturalne preferencje!

 

Usługa rekomendowana jest osobom, które chcą poznać swoje naturalne preferencje oraz sposoby zastosowania tej wiedzy w praktyce. Pragną zgłębić swoje mocne strony i ograniczenia, określić obszary, w których potrzebują się rozwijać. Dodatkową wartością dodaną może być omówienie zastosowania wskaźnika MBTI® w projektowaniu rozwoju zawodowego i zarządzaniu karierą.

 

Na usługę składa się:

- wypełnienie kwestionariusza MBTI®

- sesja informacji zwrotnej (1,5 - 2h), której celem jest omówienie wyników, znalezienie najlepszego dopasowania typu osobowości i wskazówki praktyczne dotyczące rozwoju - o charakterze osobistym lub poprzez Skype.

 

Klient otrzymuje dostęp do platformy on-line kwestionariusza MBTI®, indywidualny profil MBTI® w języku polskim oraz książkę "Wprowadzenie do typu"

 

Korzyści z informacji zwrotnej MBTI®:

  • poznanie własnego typu osobowości
  • rozpoznanie własnego potencjału, mocnych stron i potencjalnych słabości związanych z typem
  • praktyczne wskazówki związane z rozwojem typu
  • lepsze rozumienie siebie w relacjach z innymi, w pracy i w życiu prywatnym.

 

Serdecznie zapraszam do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. mailowego! Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

 

 

Justyna Ciećwierz

Certyfikowany Praktyk MBTI®

INFP

 

* Myers Briggs Type Indicator® oraz MBTI® są własnością i zarejestrowanymi znakami handlowymi firmy MBTI Trust Inc. w USA i innych krajach. 


 

banner gotowy na coaching

© Copyright 2011-2018 - JC Coaching Justyna Ciećwierz