Twoja przeglądarka Internet Explorer 6 nie obsługuje niektórych elementów serwisu. Wskazana jest aktualizacja.
 
 

   baner2

Twoje dane nie będą nikomu udostępniane! Zapisując się zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

W prezencie otrzymujesz raport pdf SKUTECZNE CV !

 
 

jcc logo kolumna

Biuletyn Zmiana Zawodowa
 

Twoje dane nie będą nikomu udostępniane! Zapisując się zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Znajdziesz nas na

ico facebook ico tweeter ico in

Kompas Kariery Crown - opinie

Oto opinie Klientów, którzy skorzystali z testu Kompas Kariery Crown (więcej o Kompasie):

 

15 miesięcy po sesji Kompasu Kariery - opinia Emilii:
"Dziękuję za maila i pamięć. Bardzo cenię sobie Pani profesjonalizm i zaangażowanie. Dzięki udziałowi w Kompasie Kariery usystematyzowałam wiedzę o sobie, nabrałam pewności siebie i poszukiwania pracy prowadziłam w bardziej przemyślany sposób. Odbyłam dużą ilość rozmów kwalifikacyjnych i w końcu, odpowiadając na Pani pytanie - tak, zmieniłam pracę i od ponad roku pracuję na stanowisku managerskim. "

 

Opinia Jakuba 1,5 roku po programie: "Po spotkaniu i konsultacji z Panią sprawy zawodowe potoczyły się dla mnie bardzo miło: wróciłem do firmy, z której zwolniłem się 2 lata wcześniej, mając na uwadze możliwość pracy z ludźmi (i do tego takimi, których już znałem) i był to dla mnie dobry ruch. Sama praca była jednak dla mnie za mało rozwijająca, nic nie dały też próby zmiany pozycji wewnątrz firmy. I w tym tygodniu zacząłem pracę w międzynarodowej firmie na bardzo dobrych warunkach i perspektywicznej pozycji. Jeszcze raz dziekuję za kontakt oraz konsultację, która pozwoliła mi zrozumieć moje potrzeby rozwijania umiejętności zawodowych, szczególnie tych "miękkich"."

 

Opinia Kasi bezpośrednio po spotkaniu: "To spotkanie pomogło mi zmienić nastawienie i podejście do poszukiwania pracy. Na pewno z większą wiarą w siebie, z większym optymizmem i zapałem będę jej poszukiwać. Wiem czego chcę i w czym jestem dobra. Bardzo dziękuję za cenne wskazówki."


 

banner gotowy na coaching

© Copyright 2011-2018 - JC Coaching Justyna Ciećwierz