Twoja przeglądarka Internet Explorer 6 nie obsługuje niektórych elementów serwisu. Wskazana jest aktualizacja.
 
 

   baner2

Twoje dane nie będą nikomu udostępniane! Zapisując się zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

W prezencie otrzymujesz raport pdf SKUTECZNE CV !

 
 

jcc logo kolumna

Biuletyn Zmiana Zawodowa
 

Twoje dane nie będą nikomu udostępniane! Zapisując się zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Znajdziesz nas na

ico facebook ico tweeter ico in

Wiedza

Jakiego koloru jest twój spadochron - czyli jak odkryć swój talent

odkryj swojeobdarowanie zmianazawodowa

 

Wczoraj żona autora książki "Jakiego koloru jest twój spadochron?", Marci Bolles, opublikowała na facebooku okładkę nowej edycji tej legendarnej książki na rok 2018 (wydanej na rynku amerykańskim, dostępnej na www.amazon.com). Napisała o łzach, które jej popłynęły, gdy wzięła tę książkę do ręki. Dlaczego? Bo książka została wydana po śmierci autora. Dick co roku przygotowywał nową edycję i w tym roku jeszcze zdążył to zrobić przed swoją śmiercią.

 

Bolles całą swoją drugą połowę życia poświęcił kwestii poszukiwania pracy i projektowania drogi zawodowej zgodnej z naszym wewnętrznym obdarowaniem i powołaniem. Nie bał się przy tym pisać o Bogu i Jezusie Chrystusie. Opracował metody analizowania talentów, z których czerpią rzesze doradców zawodowych do dnia dzisiejszego. Wiele osób na całym świecie z tego skorzystało.  I właśnie książka "Jakiego koloru jest twój spadochron" i jej filozofia stała się kanwą warsztatów, które 2 lata temu powołałyśmy do życia razem z Magdą Żmuda-Baranowską i Magdą Olechnowicz.

 

Jak odkryć swoje powołanie i talent, to co w Tobie unikalne i jedyne w swoim rodzaju,  jak zaprojektować na tej podstawie swoją drogą zawodową - to wyzwanie, przed którym nie musisz stać samotnie. Poznaj inne osoby, które także poszukują swojej drogi, skorzystaj ze sprawdzonych sposobów odkrywania siebie i projektowania zmian zawodowych. Nie bądź sam. Zgłoś się na warsztat :)

 

Więcej na temat warsztatu JAK ODKRYĆ SWÓJ TALENT I PRACOWAĆ Z PASJĄ

 

Czytaj więcej o książce "Jakiego koloru jest twój spadochron?" i jego autorze - KLIKNIJ TUTAJ


 

banner gotowy na coaching

© Copyright 2011-2018 - JC Coaching Justyna Ciećwierz