Wsparcie w procesie zmiany pracy

Wsparcie w procesie zmiany pracy - oto co napisała Magdalena Z. o naszej współpracy:

Spotkanie z Justyną jest jednym z ważniejszych spotkań w moim życiu; jakby znalezieniem przewodnika po drogach zawodowych i nie tylko. Jest Ona nie tylko profesjonalistką w swojej dziedzinie, w obszarze coachingu kariery, ale przede wszystkim otwartą na drugiego człowieka osobą, żyjącą według wartości i z nich czerpiącą siłę dla siebie i swoich klientów.

Już po pierwszym spotkaniu, jeszcze przed sformułowaniem celów coachingu dostałam  ofertę pracy i poczułam siłę do podejmowania decyzji. Każde kolejne spotkanie z Justyną, Jej otwarte i szczere podejście dawało mi wiarę we własne umiejętności i chęć działania. Cykl coachingowy spowodował, że nie czuję już takiego lęku przed zmianą zawodową i szukaniem pracy, zaczęłam dostrzegać własne zalety i umiejętności i czuję w sobie siłę do podejmowania decyzji i pracy nad sobą.

Wszystkim smutnym i zagubionym w dżungli spraw ludzkich oraz w bezdusznym świecie korporacji, wszystkim poszukującym swojej drogi życiowej i planującym zmianę w życiu (nie tylko zawodowym) – poleciłabym gorąco spotkanie z Justyną.

Magdalena Z.