Twoja przeglądarka Internet Explorer 6 nie obsługuje niektórych elementów serwisu. Wskazana jest aktualizacja.
 
 

   baner2

Twoje dane nie będą nikomu udostępniane! Zapisując się zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

W prezencie otrzymujesz raport pdf SKUTECZNE CV !

 
 

jcc logo kolumna

Biuletyn Zmiana Zawodowa
 

Twoje dane nie będą nikomu udostępniane! Zapisując się zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Znajdziesz nas na

ico facebook ico tweeter ico in

Kompas Kariery Crown - opinie

Oto opinie Klientów, którzy skorzystali z testu Kompas Kariery Crown (więcej o Kompasie):

Czytaj więcej...

Całkowita zmiana zawodowa po 20 latach w korporacji

A oto, co napisała jedna z moich Klientek o współpracy ze mną:

 

Do Justyny trafiłam wypalona zawodowo z 20 letnim stażem w nielubianej branży w korporacjach. Szukałam dla siebie nowej drogi zawodowej, ale zupełnie nie miałam odwagi ani motywacji, aby podjąć w tym kierunku działania. Spotkania z Justyną spowodowały we mnie przemianę, którą zauważam nie tylko ja, ale również moi najbliżsi. Zniechęcenie i wypalenie oraz brak wiary w przyszłość zawodową zaczęły znikać zastępowane przez poczucie siły i energii do zmian. Zdecydowanie odzyskałam zapał, który został stłumiony przez lata spędzone w niesprzyjającym środowisku. Rozmowy, które prowadziłyśmy z Justyną, swobodne i pełne spokoju, pozwoliły mi uświadomić sobie, że posiadam cechy i zdolności, o których istnieniu nie zdawałam sobie w pełni sprawy. Realizując ustalone na zajęciach zadania odkryłam, że posiadam moc sprawczą, że życie mogę wziąć we własne ręce. Byłam niebywale zaskoczona, kiedy okazywały się rzeczy niewiarygodne, kiedy świat i ludzie stawali się moimi sprzymierzeńcami w drodze do nowego życia. Justyna sprawiła, że zaczęłam pokonywać własne uprzedzenia, ograniczenia, otwierać kolejne drzwi. Teraz wiem, że potrafię dokonać zmiany, o której marzę.

 

Gorąco polecam Justynę Ciećwierz jako coacha osobom, które czują się w swojej pracy nieszczęśliwe i uwierzyły, że nie ma dla nich wyjścia, że niczego nie mogą zmienić, wszystkim wypalonym zawodowo, którzy jeszcze nie odkryli lub nie potrafią wykorzystać swoich talentów i mocnych stron.

 

Czytaj więcej...

Wsparcie w procesie zmiany pracy

kierunek kariera zmianazawodowa
Wsparcie w procesie zmiany pracy - oto co napisała Magdalena Z. o naszej współpracy:

 

Spotkanie z Justyną jest jednym z ważniejszych spotkań w moim życiu; jakby znalezieniem przewodnika po drogach zawodowych i nie tylko. Jest Ona nie tylko profesjonalistką w swojej dziedzinie, w obszarze coachingu kariery, ale przede wszystkim otwartą na drugiego człowieka osobą, żyjącą według wartości i z nich czerpiącą siłę dla siebie i swoich klientów.

 

Już po pierwszym spotkaniu, jeszcze przed sformułowaniem celów coachingu dostałam  ofertę pracy i poczułam siłę do podejmowania decyzji. Każde kolejne spotkanie z Justyną, Jej otwarte i szczere podejście dawało mi wiarę we własne umiejętności i chęć działania. Cykl coachingowy spowodował, że nie czuję już takiego lęku przed zmianą zawodową i szukaniem pracy, zaczęłam dostrzegać własne zalety i umiejętności i czuję w sobie siłę do podejmowania decyzji i pracy nad sobą.

 

Wszystkim smutnym i zagubionym w dżungli spraw ludzkich oraz w bezdusznym świecie korporacji, wszystkim poszukującym swojej drogi życiowej i planującym zmianę w życiu (nie tylko zawodowym) – poleciłabym gorąco spotkanie z Justyną.

Czytaj więcej...

Powrót do pracy po przerwie

Strach, niskie poczucie wartości, zagubienie, bezradność to uczucia, które towarzyszyły mi kiedy trafiłam do Justyny Ciećwierz. Wsparcie emocjonalne i merytoryczne, jakie otrzymałam sprawiły, że przestałam się bać powrotu na rynek pracy. Dzięki pomocy Justyny chaos i bezradność zamieniły się w spójny plan działania. Sprecyzowałam swoje cele, a przede wszystkim odzyskałam wiarę w siebie, na polu zawodowym jak i osobistym. Coaching okazał się niezwykłą lekcją na całe życie!

 

Asia

Czytaj więcej...

Podsumowanie przesłane przez Maję

Coaching kariery z Justyną był dla mnie wędrówką, w trakcie której miałam możliwość przyjrzenia się swojej misji i powołaniu zawodowemu, moim kompetencjom i talentom. Odkrywałam kolejno mocne strony, co dodawało mi wiary w zmianę zawodową, nabywałam zupełnie nowe dla mnie kompetencje, poznawałam wiedzę z dziedziny zarządzania karierą, eksperymentowałam i uczyłam się jak budować relacje i jak aktywnie poszukiwać pracy. Był to czas refleksji nad moimi dotychczasowymi dokonaniami, doświadczeniami i czas wyznaczania nowych kierunków i celów, zastanawiania się nad dalszym kierunkiem rozwoju. Efektem poszukiwań było lepsze poznanie siebie, zrozumienie własnych motywacji do działania, sprecyzowanie branży, w której chcę pracować, a także podjęcie konkretnych decyzji i kroków, jak np. rozpoczęcie nauki.

 

Justyno, jestem pod wrażeniem Twojej pracy i  zaangażowania, z jakim prowadziłaś mnie przez proces zmiany zawodowej. Jesteś skarbnicą wiedzy, którą chętnie się dzielisz, proponujesz bardzo ciekawe narzędzia, testy, lekturę. Podczas naszej współpracy miałam poczucie pełnego zaufania do Ciebie, czułam, że mogę na Ciebie liczyć i że jestem w „dobrych rękach”. Dziękuję Ci za nasze rozmowy!

 

Maja

Od Ani i Małgosi

Justyno,
Bardzo ci dziekuję za przesłane podsumowanie i w ogóle za całą współpracę. Dla mnie był to bardzo owocny czas.
W dużej mierze dzięki tobie na nowo uwierzyłam w swoje kompetencje i talenty. Jeszcze raz bardzo ci dziekuję.
Pozdrawiam
Ania

Bardzo dziękuję Justynie z profesjonalizm, rozsądek, spokój i poczucie humoru. Spotkania z nią były dla mnie
zastrzykiem pozytywnej energii. Jej celne pytania prowadziły naszą rozmowę zawsze w kierunku rzeczy dla mnie
ważnych. Pomogły mi w zastanowieniu się nad sobą, moimi prawdziwymi celami i pragnieniami.
Justyna jest osobą kompetentną i dobrze przygotowaną zawodowo do swojej pracy,
a poza tym sympatyczną i życzliwą swoim klientom.

Małgosia

Od Agnieszki

Jest takie powiedzenie, że jeśli ktoś dobrze wykonuje swoją pracę, z pasją i zaangażowaniem, to jest "właściwą osobą na właściwym miejscu" i tak też jest w przypadku Justyny. Każde słowo, pytanie pozostaje w pamięci, niczym zasiane ziarno, które (w odpowiednim czasie) wyda plon. Spotkania prowadzone były dla mnie  w doskonałych proporcjach między powagą, radością, dynamiką i spokojem. Co mi to dało? Poczucie większej wartości  (przez bycie wysłuchaną, w centrum uwagi, przez wgląd w siebie), motywację do założenia bloga (zamiar odkładany wiele lat) i wreszcie - konkretny plan aktywności zawodowych na dalsze lata. A prywatnie - większą uważność na piękno życia, docenianie spotkań z ludźmi i przekonanie, że jak się naprawdę czegoś pragnie i do tego dąży, to cały świat sprzyja w realizacji obranego celu. Co jeszcze mogę dodać? DZIĘKUJĘ.

Agnieszka

Opinie klientów

“Jest mnóstwo coachów na rynku i niełatwy to dylemat, którego wybrać. Ja wybrałam Justynę, ponieważ zaimponowała mi jej równowaga pomiędzy karierą a życiem rodzinnym. To jest ideał, do którego dąży wiele kobiet, ale nie wszystkim się udaje. I nie pomyliłam się w swoim wyborze. Justyna jest prawdziwym coachem, który w pracy łączy profesjonalizm z troską przyjaciela. Dysponuje mnóstwem narzędzi i technik pomocy przy jednoczesnym bardzo indywidualnym podejściu, a w rozmowie słucha tak uważnie, że czuje jakby mój problem ją osobiście dotykał i chciała mi z całego serca pomoc. Przyznaję, że znajomość z Justyną jest jedną z tych najwartościowszych w moim życiu.”
Małgorzata Masłowska
----

„Justyna, dziękuję Ci za czas jaki mi poświęciłaś, Twoje zaangażowanie i inspiracje. Dziękuję, za pomoc w uzmysłowieniu sobie moich umiejętności. Przyznam, ze po wielu latach korporacyjnej praktyki kiedy to człowiek (niezależnie od zajmowanej pozycji) uczony jest być trybikiem w maszynie, identyfikacja z masą jest na tyle duża, że można zapomnieć o własnej indywidualności. Dziękuję, że pomogłaś mi ją odnaleźć.
Zadawane przez Ciebie pytania były bardzo pomocne przy określaniu własnego miejsca w życiu zawodowym. Nikt inny pewnie by mi ich nie zadał, a sam jak sądzę długo bym na nie nie wpadł. Uważam że wykonujesz bardzo dobrą robotę, i nie ustawaj w tym czego się podjęłaś. Jestem pewien, że osoby które zechcą z Tobą pracować będą zadowolone z efektów jakie przy Twoim udziale osiągną.”

Dariusz
------

„Justyno! Bardzo się cieszę, że Cię poznałam i zdecydowałam na Twoją pomoc. Rozmowy z Tobą, lektura książki, którą mi poleciłaś, materiały, które przygotowywałam na nasze sesje - wszystko to pozwoliło mi odważnie spojrzeć w przyszłość i podjąć decyzję, z którą nosiłam się od dawna. Założenie własnej firmy wymaga wiary w siebie. Tej mi ciągle brakowało. Za każdym razem, kiedy traciłam pracę, niezależnie od powodu rozwiązania umowy, byłam wściekła, że poczucie bezpieczeństwa, jakie daje etat, jest czystą ułudą, której jednak ulegam. Ale bałam się przekroczyć tę granicę, za którą również nie ma gwarancji sukcesu, ale jest gwarancja, że będę robić to, co lubię, w taki sposób, jaki najbardziej mi odpowiada. Dzięki coachingowi przestałam się bać!"

Agnieszka Petruczynik
www.sponte.com.pl

------

"...W zajęciach z Justyną chętnie uczestniczyłem, ponieważ czułem, że są one bardzo ważne w moim dążeniu do zmiany zawodu i przekonaniu się o realności moich planów. Były one dla mnie przyjemne, lubiłem je, a jednocześnie pobudzały mnie do myślenia i w ogóle do życia. Miałem co prawda problemy z odrabianiem prac domowych, ale mimo wszystko miały one na mnie bardzo pozytywny wpływ.
Cały kurs rzeczywiście uporządkował wiele rzeczy w mojej głowie w różnych kwestiach, przede wszystkim potrafię lepiej określić jaką pracę chciałbym wykonywać, w jakim kierunku chciałbym się rozwijać zawodowo, określić realność swoich planów, próbować poszukiwać prawdy na podstawie faktów. Dodam też, że to ostatnie zagadnienie wydaje mi się najtrudniejsze...”

Wpis anonimowy


 

banner gotowy na coaching

© Copyright 2011-2018 - JC Coaching Justyna Ciećwierz