Twoja przeglądarka Internet Explorer 6 nie obsługuje niektórych elementów serwisu. Wskazana jest aktualizacja.
 
 

   baner2

Twoje dane nie będą nikomu udostępniane! Zapisując się zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

W prezencie otrzymujesz raport pdf SKUTECZNE CV !

 
 

jcc logo kolumna

Biuletyn Zmiana Zawodowa
 

Twoje dane nie będą nikomu udostępniane! Zapisując się zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Znajdziesz nas na

ico facebook ico tweeter ico in

Usługa Kompasu Kariery

KompasKariery zmianazawodowa

 

Wiele osób nie odczuwa satysfakcji z wykonywanej pracy, nie osiąga w niej sukcesów, doświadcza znudzenia lub zmęczenia zajęciem, które na dodatek nie zapewnia im zadowalających zarobków. Czy także podzielasz te odczucia? Jeśli tak, poznaj rozwiązanie jakim jest Kompas Kariery.

 

Jeden ze współzałożycieli amerykańskiej organizacji Crown Financial Ministries zajmującej się doradztwem finansowym, Larry Burkett, odkrył, że ludzie, którym pomagał jako doradca, często pracowali w obszarach zupełnie nie pasujących do ich zdolności i zainteresowań. Zaczął marzyć, aby stworzyć program, którym pomoże ludziom zrozumieć ich predyspozycje zawodowe i bardziej świadomie zarządzać swoimi talentami. Tak powstał Career Direct® , po polsku Kompas Kariery Crown.

 

Raport z testu Kompas Kariery ma dwie wersje: zawodową (dla osób dorosłych, z doświadczeniem zawodowym) oraz edukacyjną (skierowaną do młodych, w wieku od 15 lat).

 

Dla kogo Kompas Kariery wersja zawodowa?

 • dla niezadowolonych z dotychczasowej pracy, odczuwających nadmierny stres, pragnących osiągać lepsze wyniki w życiu i w pracy
 • dla wracających na rynek pracy po przerwie związanej z dziećmi, utratą zdrowia, itp.
 • dla osób pomiędzy zatrudnieniem, które utraciły pracę, planujących rozpocząć własną działalność gospodarczą, poszukujących pomysłu na siebie.

Career Direct® Kompas Kariery Crown to narzędzie, z którego skorzystało blisko 200 000 osób na całym świecie. Posiada konsultantów w 47 krajach. Istnieje w osiemnastu wersjach językowych. Test może być wykonany w jednym języku, a raport wygenerowany w innym. Od kilku lat dostępna jest również polska wersja językowa testu.

 

Co wyróżnia Kompas Kariery?

Kompas Kariery w unikalny sposób łączy dane na temat:

 • osobowości,
 • zainteresowań,
 • umiejętności,
 • oraz wartości osoby poddającej się testowi.

W krótkim czasie po wypełnieniu testu na platformie on-line uzyskujesz konkretne informacje.

 

Jakie zawody i rodzaje stanowisk, w największym stopniu pasują do Twojej osobowości?

 • Przykładowo, czy jesteś osobą, która potrzebuje wielu ludzi wokół siebie, aby efektywnie działać, czy wręcz odwrotnie, potrzebujesz część czasu spędzać w samotności pracując na przykład z danymi?
 • Czy dobrze odnajdujesz się jako członek zespołu, czy rozkwitasz prawdziwie, gdy prowadzisz za sobą innych?
 • Czy jesteś bardziej przywiązany do znanych i sprawdzonych metod działania, czy wolisz odkrywać nieprzetarte szlaki i nowe rozwiązania, których jeszcze nikt nie stosował?
 • Czy dobrze sobie radzisz w sytuacjach wymagających logicznego i rzeczowego podejścia, czy raczej w takich, gdzie możesz troszczyć się o innych i wczuwać się w ich sytuację?

 

W jakich branżach, obszarach działania najlepiej się sprawdzasz?

 • Czy to będzie na przykład zarządzanie i sprzedaż, czy raczej edukacja i praca z młodymi?
 • Czy lepszy będzie dla Ciebie zawód artystyczny wymagający kreatywności, na przykład pisanie lub projektowanie przedmiotów użytkowych, czy praca biurowa wymagająca dokładności i dobrej samoorganizacji?

 

W czym jesteś dobry? Co potrafisz robić? Gdzie masz szansę uzyskiwać najlepsze wyniki?

 

Co jest dla Ciebie najważniejsze w pracy i w życiu?

 

Kompas Kariery Career Direct® to trafne i rzetelne narzędzie psychometryczne, które przeszło gruntowną weryfikację statystyczną. To także jedno z niewielu narzędzi na rynku, które uwzględnia w podejściu perspektywę biblijną, co jest szczególnie cenione przez osoby podzielające wartości chrześcijańskie.

 

Jakie są korzyści ze współpracy przy Kompasie Kariery?

 

Szybkość - wypełnienie testu trwa około jednej godziny, a po nim spotykamy się na około dwugodzinne spotkanie i omawiamy wyniki oraz wnioski wynikające z raportu. Przed spotkaniem przesyłam do wypełnienia krótki kwestionariusz uzupełniający, co pozwala efektywniej wykorzystać czas naszej rozmowy. Spotkanie może być osobiste (Warszwa, Piaseczno) lub poprzez Skype.

 

Profesjonalizm - posiadam odpowiednie przygotowanie do stosowania tego typu testów: ukończone szkolenie certyfikujące do pracy z Career Direct oraz wykształcenie psychologiczne.

 

Kompleksowość – po wypełnieniu testu, w trakcie spotkania, otrzymujesz 23-stronnicowy raport w wersji papierowej oraz broszurę „Lista Zawodów i Plan Działania” (nie dotyczy sesji na odległość odbywanych poprzez Skype), a także elektroniczną wersję raportu. Podczas spotkania omawiamy dodatkowo tematy związane z zarządzaniem karierą oraz poruszaniem się po rynku pracy, o ile jest taka potrzeba.

 

Doświadczenie doradcy i coacha rozwoju zawodowego – od 2008 roku pomagam innym w odkrywaniu swojego powołania zawodowego. Oferuję możliwość kontynuacji procesu coachingowego po zakończeniu Career Direct®.

 

Kompas kariery opinie - oto co napisał jeden z Klientów: "Justyna, bardzo dziękuję za świetne spotkanie, celne pytania, trafne wnioski i to ponadprogramowe podsumowanie. To było jedno z  najlepiej zainwestowanych 600zl dla mnie! :)"

Więcej opinii - czytaj tutaj.

 

Jeśli chcesz zamówić Kompas Kariery Crown lub jesteś zainteresowany przykładowym raportem, zadzwoń lub napisz maila jeszcze dziś! Użyj formularza kontaktowego TUTAJ. Serdecznie zapraszam!

 

Jeśli jesteś zainteresowany Kompasem Edukacyjnym - wersja dla młodych, czytaj TUTAJ.


 

banner gotowy na coaching

© Copyright 2011-2018 - JC Coaching Justyna Ciećwierz