Partnerzy

Ewa Warchoł – Psychoterapia

Ewa Warchol psychoterapeuta

Wykształcenie:

Ukończyłam kompleksowe, trzystopniowe (5 letnie) szkolenie psychoterapeutyczne realizowane przez Instytut Psychoterapii Zintegrowanej Kirinus w Monachium oraz Fundację Pomorskie Centrum Psychotraumatologii w Gdańsku. 

Posiadam certyfikat Psychoterapeuty Psychotraumatologa wydany przez Polską Federację Psychotraumatologii i potwierdzony przez Polską Radę Psychoterapii. 

Obecnie pogłębiam swoją wiedzę i uczestniczę w 4 letnim studium psychoterapii w Warszawie, realizując program w ujęciu integratywnym, łączącym różne podejścia potwierdzane w praktyce klinicznej i badaniach naukowych: psychoterapię psychodynamiczną, psychoterapię poznawczą-behawioralną, psychoterapię Gestalt, terapię systemową oraz podejścia integracyjne. 

Kształciłam się w zakresie counsellingu, czyli poradnictwa psychologicznego, uczestniczyłam w wielu szkoleniach i warsztatach dotyczących udzielania pomocy terapeutycznej dla wszystkich osób, które doświadczyły zaniedbania, w tym deprywacji emocjonalnej, parentyfikacji, doświadczania strat m.in. w czasie warsztatów NEST(The New Experience for Survivors of Trauma) oraz ukończyłam specjalistyczne szkolenie w zakresie terapii schematów. 

Posiadam międzynarodowe certyfikaty coachingowe, wydane przez: ICC (International Coaching Community), CoachWise.

Doświadczenie zawodowe: 

Doświadczenie kliniczne zdobyłam w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania na Oddziale Całodobowym oraz w Szpitalu Wolskim w Warszawie, w Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym. 

Korzystam z systematycznej superwizji u certyfikowanych superwizorów. 

Mam dużą praktykę w pracy zarówno z pracownikami korporacji jak i instytucji państwowych, osobami pracującymi na etacie, a też niezatrudnionymi, czy wykonującymi wolne zawody, a także z artystami (w szczególności tancerzami tańca zawodowego). 

Poza pracą psychoterapeutyczną posiadam także wcześniejsze wieloletnie doświadczenie pracy jako ekspert HR i coach.

Obszary pracy: 

Psychoterapia indywidualna osób dorosłych, którym zależy na lepszym poznaniu siebie, motywów swojego działania i podejmowanych wyborów, na życiu w poczuciu większej spójności ze sobą i głębszej świadomości siebie.

Wspieram osoby, które doświadczają kryzysu emocjonalnego, zaburzeń depresyjnych, zaburzeń lękowych, nerwicy, zaburzeń emocjonalnych. Obszary mojej pracy obejmują także zaburzenia osobowości, niskie poczucie własnej wartości, traumę rozwojową, zaniedbanie emocjonalne, parentyfikację, zespół stresu pourazowego, problemy w relacjach, choroby psychosomatyczne, zaburzenia adaptacyjne, doświadczenia straty żałoby, wypalenie zawodowe, przewlekły stres. 

W pracy z Klientem zależy mi na głębokim poznaniu i zrozumieniu osoby, której towarzyszę w jej rozwoju.

 

Więcej informacji o mnie: https://www.linkedin.com/in/ewawarchol

📞 +48 604 611 788

📩 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszam do kontaktu!

 

Biuletyn Zmiana Zawodowa

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony!
Mam dla Ciebie bezpłatny rozdział z książki
"Pracuj w zgodzie ze sobą. Zmiana zawodowa krok po kroku."
dostępny wraz z zapisem na biuletyn.
Zapraszam do zapisu!