Partnerzy

Ewa Warchoł – Psychoterapia

Ewa Warchol psychoterapeuta

Nazywam się Ewa Warchoł. W ramach praktyki psychoterapeutycznej prowadzę konsultacje oraz terapię indywidualną osób dorosłych w trudnych sytuacjach w życiu, będących w kryzysie emocjonalnym, doświadczających trudności w relacjach, a także z osobami, którym zależy na lepszym poznaniu siebie, motywów swojego działania i podejmowanych wyborów, na życiu w poczuciu większej spójności ze sobą i głębszej świadomości siebie.

Kształciłam się w zakresie counsellingu, czyli poradnictwa psychologicznego, uczestniczyłam w wielu szkoleniach i warsztatach dotyczących udzielania pomocy terapeutycznej dla osób z doświadczeniem zaniedbania, w tym deprywacji emocjonalnej, parentyfikacji, doświadczania strat (m.in. NEST - The New Experience for Survivors of Trauma, Praca z rodziną dotknięta traumą – Alfred Walter Instytut Psychoterapii Zintegrowanej w Monachium, ACT w interwencji kryzysowej).

Obecnie kończę trzeci stopień szkolenia z zakresu Psychotraumatologii praktycznej realizowany przez Instytut Psychoterapii Zintegrowanej w Monachium i Pomorskie Centrum Psychotraumatologii oraz kształcę się w zakresie Terapii Schematów. Uczestniczę również w szkoleniu  psychoterapii w podejściu integratywnym (łączącym różne teorie i metody pracy).

Mam dużą praktykę pracy zarówno z pracownikami korporacji jak i instytucji państwowych, osobami pracującymi na etacie, a też niezatrudnionymi, czy wykonującymi wolne zawody, a także z artystami (w szczególności tancerzami tańca zawodowego).

Przez kilkanaście lat pracowałam w bardzo różnych firmach (branża finansowa, usługowa, produkcyjna, wydawnicza), świadczyłam usługi dla osób z różnorodnych branż i instytucji. Mam doświadczenie pracy jako HRowiec, Coach i Konsultant.

Od kilku lat sukcesywnie zwiększam swoje zaangażowanie zawodowe w pracę terapeutyczną, stale korzystam z superwizji indywidualnych i grupowych.

W pracy z Klientem zależy mi na głębokim poznaniu i zrozumieniu osoby, której towarzyszę w jej rozwoju.

Więcej informacji o mnie: https://www.linkedin.com/in/ewawarchol

📞 +48 604 611 788

📩 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszam do kontaktu!

Justyna Ciećwierz

Justyna Ciećwierz, psycholog organizacji, coach rozwoju zawodowego, konsultant i trener.

 

Biuletyn Zmiana Zawodowa

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony!
Mam dla Ciebie bezpłatny rozdział z książki
"Pracuj w zgodzie ze sobą. Zmiana zawodowa krok po kroku."
dostępny wraz z zapisem na biuletyn.
Zapraszam do zapisu!