Usługa Kompasu Kariery

Wiele osób nie odczuwa satysfakcji z wykonywanej pracy, nie osiąga w niej sukcesów, doświadcza znudzenia lub zmęczenia zajęciem, które na dodatek nie zapewnia im zadowalających zarobków. Czy także podzielasz te odczucia? Jeśli tak, poznaj rozwiązanie jakim jest program Kompas Kariery.

Jeden ze współzałożycieli amerykańskiej organizacji Crown Financial Ministries zajmującej się doradztwem finansowym, Larry Burkett, odkrył, że ludzie, którym pomagał jako doradca, często pracowali w obszarach zupełnie nie pasujących do ich zdolności i zainteresowań. Zaczął marzyć, aby stworzyć program, którym pomoże ludziom zrozumieć ich predyspozycje zawodowe i bardziej świadomie zarządzać swoimi talentami. Tak powstał Career Direct®, po polsku Kompas Kariery Crown - test, na którym opiera się program.

Z programu Kompas Kariery mogą skorzystać zarówno osoby dorosłe, z doświadczeniem zawodowym, jak również ludzie młodzi kończący szkołę lub studia.

Dla kogo Kompas Kariery?

 • Kompas Kariery Crown 1dla niezadowolonych z dotychczasowej pracy, odczuwających nadmierny stres, pragnących osiągać lepsze wyniki w życiu i w pracy
 • dla wracających na rynek pracy po przerwie związanej z dziećmi, utratą zdrowia, itp.
 • dla osób pomiędzy zatrudnieniem, które utraciły pracę, planujących rozpocząć własną działalność gospodarczą, poszukujących pomysłu na siebie
 • dla młodych ludzi stojących przed wyborem drogi dalszej edukacji po szkole podstawowej lub średniej (więcej o Kompasie dla młodych).

Career Direct® Kompas Kariery Crown to narzędzie, z którego skorzystało ponad 250 000 osób na całym świecie. Posiada konsultantów w 47 krajach. Istnieje w osiemnastu wersjach językowych. Test może być wykonany w jednym języku, a raport wygenerowany w innym. Od kilku lat dostępna jest również polska wersja językowa testu.

kompas kariery zmianazawodowa2Co wyróżnia program Kompas Kariery?

Kompas Kariery w unikatowy sposób łączy dane na temat:

 • osobowości,
 • zainteresowań,
 • umiejętności,
 • oraz wartości osoby poddającej się testowi.

Dodatkowa sesja diagnostyczna poprzedzająca wypełnianie testu (u osób dorosłych) pomaga w rozpoznaniu dotychczasowych doświadczeń zawodowych, powtarzających się motywów w dotychczasowym życiu oraz preferencji związanych z pracą.

Program Kompas Kariery może odpowiedzieć na szereg pytań, między innymi:

Jakie zawody i rodzaje stanowisk, pasują do Twojej osobowości?

 • Przykładowo, czy jesteś osobą, która potrzebuje wielu ludzi wokół siebie, aby efektywnie działać, czy wręcz odwrotnie, potrzebujesz część czasu spędzać w samotności pracując na przykład z danymi?
 • Czy dobrze odnajdujesz się jako członek zespołu, czy rozkwitasz prawdziwie, gdy prowadzisz za sobą innych?
 • Czy jesteś bardziej przywiązany do znanych i sprawdzonych metod działania, czy wolisz odkrywać nieprzetarte szlaki i nowe rozwiązania, których jeszcze nikt nie stosował?
 • Czy dobrze sobie radzisz w sytuacjach wymagających logicznego i rzeczowego podejścia, czy raczej w takich, gdzie możesz troszczyć się o innych i wczuwać się w ich sytuację?

W jakich branżach, obszarach działania najlepiej się sprawdzisz?

 • Czy to będzie na przykład zarządzanie i sprzedaż, czy raczej edukacja i praca z młodymi?
 • Czy lepszy będzie dla Ciebie zawód artystyczny wymagający kreatywności, na przykład pisanie lub projektowanie przedmiotów użytkowych, czy praca biurowa wymagająca dokładności i dobrej samoorganizacji?

 W czym jesteś dobry?

Co potrafisz robić? Gdzie masz szansę uzyskiwać najlepsze wyniki?

Co jest dla Ciebie najważniejsze w pracy i w życiu?

Kompas Kariery Career Direct® to trafne i rzetelne narzędzie psychometryczne, które przeszło gruntowną weryfikację statystyczną. To także jedno z niewielu narzędzi na rynku, które uwzględnia w podejściu perspektywę biblijną, co jest szczególnie cenione przez osoby podzielające wartości chrześcijańskie.

Usługa Kompasu Kariery

Jakie są korzyści ze współpracy przy programie Kompas Kariery?

Szybkość

W ramach programu Kompas Kariery dla osób dorosłych proponuję dwa spotkania oddzielone co najmniej tygodniową przerwą. Pomiędzy spotkaniami Klient wypełnia test na platformie on-line. Na wypełnienie testu trzeba zarezerwować co najmniej jedną godzinę.

Na początku współpracy zapraszam dodatkowo do wypełnienia autorskiego kwestionariusza uzupełniającego informacje z testu. Pierwsze spotkanie ma charakter wstępny/diagnostyczny i trwa 90 minut, drugie, trwające około 120 minut, służy przekazaniu informacji zwrotnej na temat wyników testu oraz omówieniu wniosków płynących z raportu. Spotkania mogą mieć charakter stacjonarny (Warszawa) lub online poprzez Google Meet. W przypadku osób młodych i uczących się odbywamy jedno spotkanie. Jest możliwość zamówienia programu rozszerzonego, obejmującego łącznie 3 spotkania.

Profesjonalizm

Posiadam odpowiednie przygotowanie do stosowania tego typu narzędzi: ukończone szkolenie certyfikujące do pracy z narzędziem Career Direct oraz wykształcenie psychologiczne. Więcej o mnie.

Kompleksowość

Po wypełnieniu testu i drugim spotkaniu, otrzymujesz teraz 29-stronnicowy raport w formie pdf, a także dostęp do elektronicznej wersji raportu na platformie CareerDirect.org. W pełnej wersji raport ten liczy obecnie 42 strony. Podczas spotkania omawiamy dodatkowo tematy związane z zarządzaniem karierą oraz poruszaniem się po rynku pracy, o ile jest taka potrzeba.

Doświadczenie doradcy i coacha rozwoju zawodowego

Od 2008 roku pomagam Klientom w odkrywaniu swojego powołania zawodowego. Oferuję możliwość kontynuacji procesu coachingowego po zakończeniu programu Kompas Kariery.

Co otrzymujesz w ramach usługi?

 • kod dostępowy do testu do wypełnienia na platformie online,
 • 29 - stronicowy raport w formie pdf oraz 42 - stronnicowy raport do pobrania na platformie online,
 • dwa spotkania - łącznie 3,5 h pracy indywidualnej z trenerem - doradcą zawodowym.

Jeśli jesteś zainteresowany programem złożonym z trzech spotkań, rozszerzonym o sesję planowania działań, to pytaj o program Kompas Kariery Plus.

Kompas kariery opinie - oto co napisała jedna z Klientek: Jeszcze raz dziękuję za wspaniałą rozmowę i ogromną dawkę motywacji:) Czuję się silna i wiem, w jakim kierunku iść. Cieszę się, że moje wyobrażenia się potwierdziły i że nie są to tylko moje marzenia, a rzeczywiście mam takie predyspozycje. Myślę, że to moja najlepsza inwestycja! Inwestycja w siebie:)

Więcej opinii

Jeśli chcesz zamówić usługę Kompas Kariery lub jesteś zainteresowany przykładowym raportem, zadzwoń lub napisz maila jeszcze dziś! Serdecznie zapraszam!

Odkryj swój potencjał

Masz pytanie? Skontaktuj się ze mną już teraz!

Zgoda *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest JC Coaching, Nowa Iwiczna, Tarniny 5a, 05-515 Mysiadło k/Warszawy.

 

Biuletyn Zmiana Zawodowa

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony!
Mam dla Ciebie bezpłatny rozdział z książki
"Pracuj w zgodzie ze sobą. Zmiana zawodowa krok po kroku."
dostępny wraz z zapisem na biuletyn.
Zapraszam do zapisu!