Coaching kariery

Coaching rozwoju zawodowego (inaczej coaching kariery, coaching zmiany zawodowej, career coaching)

To propozycja dla Ciebie, jeśli:

 • znajdujesz się na rozdrożu i nie masz pomysłu, co do swojej dalszej ścieżki zawodowej
 • dojrzewasz do zmiany zawodu
 • tęsknisz za poczuciem spełnienia i sensu w swojej pracy 
 • poszukujesz pasji lub pragniesz odkryć swoją życiową misję
 • chcesz wprowadzić realne zmiany w swoim życiu czyli zacząć czerpać większą satysfakcję z pracy bez zmiany pracodawcy
 • pragniesz znaleźć pracę swoich marzeń lub zacząć spełniać się we własnym biznesie
 • potrzebujesz pomocy w opracowaniu skutecznych materiałów aplikacyjnych (CV, listów motywacyjnych oraz listów o charakterze bezpośrednim) oraz profili w mediach społecznościowych i witrynach rekrutacyjnych
 • chcesz dobrze przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych
 • chcesz szybciej znaleźć pracę, jakiej pragniesz.

Co możesz zyskać?

W toku pracy z coachem określisz CELE zawodowe najbardziej zbieżne z Twoim życiowym powołaniem, talentami, motywacjami, wartościami oraz innymi Twoimi preferencjami.

Zyskasz JASNOŚĆ, jaka ścieżka kariery jest dla Ciebie OPTYMALNA i co jest dla Ciebie źródłem prawdziwej satysfakcji.

Poznasz i przepracujesz wewnętrzne PRZEKONANIA, które utrudniają Ci realizację Twoich zamierzeń.

Opracujesz STRATEGIĘ dotarcia do celu oraz przygotujesz niezbędne materiały aplikacyjne (CV, LM, listy do pracodawców, itd.) dopasowane ściśle do Twojego celu.

Praktycznie przećwiczysz poruszanie się po rynku pracy, rozwijanie swojej sieci relacji zawodowych, docieranie do informacji na temat możliwości zawodowych.

Jak to działa?

Proces coachingowy ma na celu pomóc Ci w zaprojektowaniu nowego etapu na drodze zawodowej.

W związku z tym jest rozłożony w czasie, obejmuje od kilku do kilkunastu spotkań, pomiędzy którymi realizujesz zadania domowe.

Elementem procesu może być skorzystanie z jednego lub kilku narzędzi diagnostycznych, pokazujących Twoje mocne strony.

Spotkania mogą mieć charakter osobisty lub odbywać się poprzez Skype lub telefon, jeśli dzieli nas zbyt dużo kilometrów. Dowiedz się więcej o pracy poprzez Skype.

Sesje tematyczne

Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowany na dłuższą współpracę z coachem, a potrzebujesz wsparcia w konkretnej sprawie - jest taka możliwość.W trakcie sesji tematycznych w umiejętny sposób korzystamy z narzędzi coachingowych oraz zapewniamy doradztwo, o ile jest taka potrzeba.

Przyjrzyj się tematom poniżej - jakie są Twoje potrzeby?

 • TWOJE MOCNE STRONY - Nie masz pewności jakie są Twoje największe talenty i atuty, które możesz zaoferować pracodawcy? Co stanowi Twoją przewagę konkurencyjną? Potrzebujesz określić swój profil zawodowy lub markę osobistą?
 • TRUDNA DECYZJA - Stoisz przed dylematem i nie wiesz, w którą stronę pójść? Potrzebujesz na spokojnie przyjrzeć się różnym opcjom? Potrzebujesz narzędzi pomocnych w wyborze najlepszego rozwiązania?
 • DIAGNOZA OSOBOWOŚCI ZAWODOWEJ - Jakie są Twoje predyspozycje do pełnienia funkcji menedżerskich? W jakich rolach w zespole najlepiej się sprawdzasz ? Jakie obszary wymagają  rozwoju? Nad czym potrzebujesz pracować?
 • NASTĘPNY ETAP ŚCIEŻKI ZAWODOWEJ - Czy jesteś zadowolony ze swojej pracy? Co chcesz w niej zmienić? Jakie opcje masz przed sobą? Co jest dla Ciebie najważniejsze? W jaki sposób możesz najlepiej zaspokoić swoje potrzeby? Jak zaplanować dalszą karierę?
 • POMYSŁ NA DZIAŁALNOŚĆ BIZNESOWĄ - Czym się zająć, aby się nie zanudzić i czerpać z pracy autentyczną radość i pieniądze? Jakie opcje masz przed sobą? Dla kogo chcesz pracować? Jak Twoje przekonania o prowadzeniu biznesu pomagają Ci w realizacji celu?
 • NETWORKING ZAWODOWY - Jak zarządzać karierą zawodową pielęgnując kontakty? Jak rozwijać sieć relacji? Jak rozmawiać w celach networkingowych? Jak określić plan działania?
 • TWOJE POCZUCIE WARTOŚCI - Co myślisz o sobie? Czy to myślenie Ci służy? Jak pracować nad własnym poczuciem wartości? Od czego zacząć? Jak zaplanować działania?
 • AWANS i PODWYŻKA - Chcesz awansować, a nie otrzymujesz takiej propozycji? Na co masz wpływ, a co jest poza Twoją kontrolą? Jak rozmawiać z pracodawcą, aby uzyskać gratyfikację adekwatną do Twojego wkładu oraz kompetencji? Co możesz zyskać, a co stracić? Jak rozwijać umiejętności negocjacyjne?
 • KONSULTACJA CV - Twoje CV było dawno nieużywane? Nie otrzymujesz zaproszeń na rozmowę kwalifikacyjną? Wysyłasz życiorysy i nic - żadnej odpowiedzi? Może warto wprowadzić zmiany w Twoim CV, aby skuteczniej docierać do pracodawców?
 • KONSULTACJA LM (LISTU MOTYWACYJNEGO) LUB INNYCH MATERIAŁÓW - Czy Twój list pomaga Ci odróżnić się od innych kandydatów? Czy pokazuje faktycznie osobę, jaką jesteś? Czy przyciąga uwagę osoby rekrutującej?
 • PRZYGOTOWANIE DO ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ - Potrzebujesz przećwiczyć zachowanie podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Chcesz wiedzieć, jak skutecznie zarządzać interview? Co zrobić, żeby pozostawić po sobie dobre wrażenie? Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak sobie radzić z własnymi ograniczeniami i brakami?
 • MOBILIZACJA DO POSZUKIWANIA PRACY - Trudno jest Ci zabrać się za poszukiwanie pracy? Nie wiesz od czego zacząć? Nic nie działa? Potrzebujesz inspiracji i motywacji? I konkretnych wskazówek?
 • PRZYGOTOWANIE DO KONKURSU W SPÓŁKACH SKARBU PAŃSTWA - Nie masz doświadczeń w rekrutacji, a chcesz wziąć udział w konkursie? Chcesz przygotować się do rozmów z pomocą profesjonalisty? Na co zwracać uwagę podczas procesu selekcyjnego? Czego unikać?

Zauważasz tematy, które potrzebujesz przepracować z kimś zaufanym? Jestem po to, aby Ci pomóc. Zapraszam do kontaktu!

 

Biuletyn Zmiana Zawodowa

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony!
Mam dla Ciebie bezpłatny rozdział z książki
"Pracuj w zgodzie ze sobą. Zmiana zawodowa krok po kroku."
dostępny wraz z zapisem na biuletyn.
Zapraszam do zapisu!