Kompas Kariery Crown - opinie

Oto opinie Klientów, którzy skorzystali z testu Kompas Kariery Crown :

15 miesięcy po sesji Kompasu Kariery - opinia Emilii:
Dziękuję za maila i pamięć. Bardzo cenię sobie Pani profesjonalizm i zaangażowanie. Dzięki udziałowi w Kompasie Kariery usystematyzowałam wiedzę o sobie, nabrałam pewności siebie i poszukiwania pracy prowadziłam w bardziej przemyślany sposób. Odbyłam dużą ilość rozmów kwalifikacyjnych i w końcu, odpowiadając na Pani pytanie - tak, zmieniłam pracę i od ponad roku pracuję na stanowisku managerskim.
Opinia Jakuba 1,5 roku po programie:
Po spotkaniu i konsultacji z Panią sprawy zawodowe potoczyły się dla mnie bardzo miło: wróciłem do firmy, z której zwolniłem się 2 lata wcześniej, mając na uwadze możliwość pracy z ludźmi (i do tego takimi, których już znałem) i był to dla mnie dobry ruch. Sama praca była jednak dla mnie za mało rozwijająca, nic nie dały też próby zmiany pozycji wewnątrz firmy. I w tym tygodniu zacząłem pracę w międzynarodowej firmie na bardzo dobrych warunkach i perspektywicznej pozycji. Jeszcze raz dziekuję za kontakt oraz konsultację, która pozwoliła mi zrozumieć moje potrzeby rozwijania umiejętności zawodowych, szczególnie tych "miękkich".
Opinia Kasi bezpośrednio po spotkaniu:
To spotkanie pomogło mi zmienić nastawienie i podejście do poszukiwania pracy. Na pewno z większą wiarą w siebie, z większym optymizmem i zapałem będę jej poszukiwać. Wiem czego chcę i w czym jestem dobra. Bardzo dziękuję za cenne wskazówki.

Więcej opinii:

Opinia Joli po Kompasie Kariery

Opinia Marty po Kompasie Kariery

Opinia Kuby po programie Kompas Kariery

Opinia Ewy po Kompasie Kariery

Młody student o Kompasie Kariery

Kompasowa inwestycja w siebie

 

Biuletyn Zmiana Zawodowa

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony!
Mam dla Ciebie bezpłatny rozdział z książki
"Pracuj w zgodzie ze sobą. Zmiana zawodowa krok po kroku."
dostępny wraz z zapisem na biuletyn.
Zapraszam do zapisu!