Kompas Kariery Crown - opinie

Oto opinie Klientów, którzy skorzystali z testu Kompas Kariery Crown :

15 miesięcy po sesji Kompasu Kariery - opinia Emilii:
Dziękuję za maila i pamięć. Bardzo cenię sobie Pani profesjonalizm i zaangażowanie. Dzięki udziałowi w Kompasie Kariery usystematyzowałam wiedzę o sobie, nabrałam pewności siebie i poszukiwania pracy prowadziłam w bardziej przemyślany sposób. Odbyłam dużą ilość rozmów kwalifikacyjnych i w końcu, odpowiadając na Pani pytanie - tak, zmieniłam pracę i od ponad roku pracuję na stanowisku managerskim.
Opinia Jakuba 1,5 roku po programie:
Po spotkaniu i konsultacji z Panią sprawy zawodowe potoczyły się dla mnie bardzo miło: wróciłem do firmy, z której zwolniłem się 2 lata wcześniej, mając na uwadze możliwość pracy z ludźmi (i do tego takimi, których już znałem) i był to dla mnie dobry ruch. Sama praca była jednak dla mnie za mało rozwijająca, nic nie dały też próby zmiany pozycji wewnątrz firmy. I w tym tygodniu zacząłem pracę w międzynarodowej firmie na bardzo dobrych warunkach i perspektywicznej pozycji. Jeszcze raz dziekuję za kontakt oraz konsultację, która pozwoliła mi zrozumieć moje potrzeby rozwijania umiejętności zawodowych, szczególnie tych "miękkich".
Opinia Kasi bezpośrednio po spotkaniu:
To spotkanie pomogło mi zmienić nastawienie i podejście do poszukiwania pracy. Na pewno z większą wiarą w siebie, z większym optymizmem i zapałem będę jej poszukiwać. Wiem czego chcę i w czym jestem dobra. Bardzo dziękuję za cenne wskazówki.

Więcej opinii:

Opinia Klienta po programie Kompas Kariery Plus

Opinia Klientki po Kompasie Kariery

Zmieniam pracę! Opinia Klienta Kompasu Kariery

Opinia Joli po Kompasie Kariery

Opinia Marty po Kompasie Kariery

Opinia Kuby po programie Kompas Kariery

Opinia Ewy po Kompasie Kariery

Opinia Eweliny

Młody student o Kompasie Kariery

Kompasowa inwestycja w siebie

 

Biuletyn Zmiana Zawodowa

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony!
Mam dla Ciebie bezpłatny rozdział z książki
"Pracuj w zgodzie ze sobą. Zmiana zawodowa krok po kroku."
dostępny wraz z zapisem na biuletyn.
Zapraszam do zapisu!