Diagnoza potencjału za pomocą narzędzia MBTI® - oferta

Indywidualna sesja na bazie narzędzia MBTI® -  oferta dla Klientów indywidualnych

Więcej o podejściu i narzędziu MBTI®

Korzyści z sesji diagnostycznej MBTI®:

  • poznanie własnego typu osobowości
  • rozpoznanie własnego potencjału, mocnych stron i potencjalnych słabości związanych z typem
  • praktyczne wskazówki związane z rozwojem typu
  • lepsze rozumienie siebie w relacjach z innymi, w pracy i w życiu prywatnym.

Jak skorzystać z MBTI®*?

W diagnozie potencjału MBTI najpierw wypełniany jest kwestionariusz, a potem ZAWSZE ma miejsce sesja informacji zwrotnej.

Diagnoza potencjału za pomocą narzędzia MBTI® - oferta

Kwestionariusz

Uczestnik badania otrzymuje drogą mailową link dostępowy do platformy on-line, której właścicielem jest europejska firma The Myers-Briggs Company (wcześniej OPP Ltd.), gwarantująca najwyższą rzetelność i trafność narzędzia. Kwestionariusz jest dostępny w języku polskim. Czas jego wypełnienia to około 20 minut. Narzędzie jest skierowane do osób powyżej 16 roku życia.

Na podstawie wypełnionego kwestionariusza Certyfikowany Praktyk MBTI® zamawia indywidualny profil z opisem typu osobowości w systemie OPPassessment (w języku polskim). Na jego podstawie przygotowana jest sesja informacji zwrotnej (indywidualna lub grupowa). Termin spotkania umawiamy drogą mailową przed wypełnieniem kwestionariusza.

Sesja informacji zwrotnej

W trakcie sesji Klient samodzielnie określa swój typ osobowości, potem porównuje wyniki otrzymane w raporcie i sam określa najlepiej dopasowany typ. Profil jest przekazywany w trakcie sesji, osobiście lub drogą mailową/pocztową, gdy sesja odbywa się zdalnie. Sesja indywidualna trwa około 1,5 h- 2 h.
Sesje grupowe trwają odpowiednio dłużej, a szczegóły zależą od potrzeb danej grupy. W przypadku zainteresowania grupową sesją informacji zwrotnej, prosimy o Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Narzędzie MBTI® zakłada, że to my sami znamy najlepiej siebie i swoje preferencje. Kwestionariusz znacząco pomaga w tym procesie. Znajomość samego siebie, umiejętność odkrywania swojego potencjału, jest podstawą szczęśliwego i spełnionego życia. 

Zapraszamy do skorzystania ze wskaźnika MBTI®.

Rozpoznaj swoje naturalne preferencje!

Usługa rekomendowana jest dla osób, które chcą poznać swoje naturalne preferencje oraz sposoby zastosowania tej wiedzy w praktyce. Pragną zgłębić swoje mocne strony i ograniczenia, określić obszary, w których potrzebują się rozwijać. Dodatkową wartością dodaną może być omówienie zastosowania wskaźnika MBTI® w projektowaniu rozwoju zawodowego, zarządzaniu karierą albo zarządzaniu zespołem.

Na ramach usługi proponujemy:

  • wypełnienie kwestionariusza MBTI®
  • sesję informacji zwrotnej (1,5 - 2h), której celem jest omówienie wyników, znalezienie najlepszego dopasowania typu osobowości i wskazówki praktyczne dotyczące rozwoju - w formule zdalnej.

Klient otrzymuje dostęp do platformy on-line kwestionariusza MBTI®, indywidualny profil MBTI® w języku polskim oraz książkę "Wprowadzenie do typu"

 

Serdecznie zapraszam do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. mailowego! Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Justyna Ciećwierz

Certyfikowany Praktyk MBTI®

INFP

* Myers Briggs Type Indicator® oraz MBTI® są własnością i zarejestrowanymi znakami handlowymi firmy MBTI Trust Inc. w USA i innych krajach. 

 

Biuletyn Zmiana Zawodowa

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony!
Mam dla Ciebie bezpłatny rozdział z książki
"Pracuj w zgodzie ze sobą. Zmiana zawodowa krok po kroku."
dostępny wraz z zapisem na biuletyn.
Zapraszam do zapisu!