Opinie klientów

“Jest mnóstwo coachów na rynku i niełatwy to dylemat, którego wybrać. Ja wybrałam Justynę, ponieważ zaimponowała mi jej równowaga pomiędzy karierą a życiem rodzinnym. To jest ideał, do którego dąży wiele kobiet, ale nie wszystkim się udaje. I nie pomyliłam się w swoim wyborze. Justyna jest prawdziwym coachem, który w pracy łączy profesjonalizm z troską przyjaciela. Dysponuje mnóstwem narzędzi i technik pomocy przy jednoczesnym bardzo indywidualnym podejściu, a w rozmowie słucha tak uważnie, że czuje jakby mój problem ją osobiście dotykał i chciała mi z całego serca pomoc. Przyznaję, że znajomość z Justyną jest jedną z tych najwartościowszych w moim życiu.”
Małgorzata Masłowska

 

„Justyna, dziękuję Ci za czas jaki mi poświęciłaś, Twoje zaangażowanie i inspiracje. Dziękuję, za pomoc w uzmysłowieniu sobie moich umiejętności. Przyznam, ze po wielu latach korporacyjnej praktyki kiedy to człowiek (niezależnie od zajmowanej pozycji) uczony jest być trybikiem w maszynie, identyfikacja z masą jest na tyle duża, że można zapomnieć o własnej indywidualności. Dziękuję, że pomogłaś mi ją odnaleźć.

Zadawane przez Ciebie pytania były bardzo pomocne przy określaniu własnego miejsca w życiu zawodowym. Nikt inny pewnie by mi ich nie zadał, a sam jak sądzę długo bym na nie nie wpadł. Uważam że wykonujesz bardzo dobrą robotę, i nie ustawaj w tym czego się podjęłaś. Jestem pewien, że osoby które zechcą z Tobą pracować będą zadowolone z efektów jakie przy Twoim udziale osiągną.”

Dariusz

 

"Justyno! Bardzo się cieszę, że Cię poznałam i zdecydowałam na Twoją pomoc. Rozmowy z Tobą, lektura książki, którą mi poleciłaś, materiały, które przygotowywałam na nasze sesje - wszystko to pozwoliło mi odważnie spojrzeć w przyszłość i podjąć decyzję, z którą nosiłam się od dawna. Założenie własnej firmy wymaga wiary w siebie. Tej mi ciągle brakowało. Za każdym razem, kiedy traciłam pracę, niezależnie od powodu rozwiązania umowy, byłam wściekła, że poczucie bezpieczeństwa, jakie daje etat, jest czystą ułudą, której jednak ulegam. Ale bałam się przekroczyć tę granicę, za którą również nie ma gwarancji sukcesu, ale jest gwarancja, że będę robić to, co lubię, w taki sposób, jaki najbardziej mi odpowiada. Dzięki coachingowi przestałam się bać!"

Agnieszka Petruczynik
www.sponte.com.pl

 

"...W zajęciach z Justyną chętnie uczestniczyłem, ponieważ czułem, że są one bardzo ważne w moim dążeniu do zmiany zawodu i przekonaniu się o realności moich planów. Były one dla mnie przyjemne, lubiłem je, a jednocześnie pobudzały mnie do myślenia i w ogóle do życia. Miałem co prawda problemy z odrabianiem prac domowych, ale mimo wszystko miały one na mnie bardzo pozytywny wpływ.
Cały kurs rzeczywiście uporządkował wiele rzeczy w mojej głowie w różnych kwestiach, przede wszystkim potrafię lepiej określić jaką pracę chciałbym wykonywać, w jakim kierunku chciałbym się rozwijać zawodowo, określić realność swoich planów, próbować poszukiwać prawdy na podstawie faktów. Dodam też, że to ostatnie zagadnienie wydaje mi się najtrudniejsze...”

Wpis anonimowy

 

Biuletyn Zmiana Zawodowa

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony!
Mam dla Ciebie bezpłatny rozdział z książki
"Pracuj w zgodzie ze sobą. Zmiana zawodowa krok po kroku."
dostępny wraz z zapisem na biuletyn.
Zapraszam do zapisu!