Opinia Klienta po programie Kompas Kariery Plus

Po powrocie z urlopu taką wiadomość znalazłam w skrzynce mailowej. Ł. skorzystał z rozszerzonej wersji programu Kompas Kariery:

[Photo by Priscilla Du Preez on Unsplash]

Moim problemem było przekonanie że na niczym konkretnym się nie znam i nie mam żadnych konkretnych umiejętności. To przekonanie wmówiłem sobie po tym jak nie odniosłem sukcesu na stanowisku kierownika sprzedaży. Dodatkowo to wrażenie spotęgował mój ówczesny dyrektor, z którym miałem trudne relacje i doświadczenia. Bardzo chciałem to zmienić, ale mój brak wiary we własne siły i umiejętności powodował, że widziałem wszędzie „czyhające” problemy i niepowodzenia, a nie możliwości.

Współpraca z tobą pozwoliła mi określić i konkretnie wskazać moje mocne strony i dominujące cechy charakteru. Trochę czułem jakie one są, ale brakowało mi takiego jednoznacznego ich nazwania, określenia i połączenia tego do stanowiska pracy. Dodatkowo spisanie historii związanych z moimi sukcesami, odzwierciedlającymi moje mocne strony, pozwoliły mi odzyskać wiarę w swoje siły i stwierdzić że przecież miałem dużo sytuacji, w których dałem radę. Bardzo mnie to podbudowało i dodało energii do działania.

Jest to o tyle fajne, że to były moje historie i doświadczenia, w których właśnie widać moje mocne strony, a nie jest to na przykład tylko na podstawie wyniku testu.

Całą naszą współpracę oceniam bardzo pozytywnie, czułem się bardzo komfortowo. Odpowiadała mi twoja umiejętność łączenia, twojego doświadczenia i konkretnej wiedzy z luzem i uśmiechem. Pewnie przez tą fajną atmosferę zabrakło mi może jeszcze z godzinki wspólnej pracy, ale jak to mówią, w miłym towarzystwie czas szybko leci 😊

Z pewnością jeśli będę miał taką możliwość, to polecę twój program „kompas kariery”.

Życzę wszystkiego najlepszego!

Ł.

 

Biuletyn Zmiana Zawodowa

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony!
Mam dla Ciebie bezpłatny rozdział z książki
"Pracuj w zgodzie ze sobą. Zmiana zawodowa krok po kroku."
dostępny wraz z zapisem na biuletyn.
Zapraszam do zapisu!