Jestem trenerem Career Direct czyli Kompas Kariery

Do mojej palety usług całkiem niedawno dołączyłam niezwykłe narzędzie pomocne w podejmowaniu decyzji co do ścieżki zawodowej oraz edukacyjnej Kompas Kariery Crown (Career Direct®) opracowany przez zespół badaczy amerykańskich pracujących na zlecenie Crown Financial Ministries Inc. (organizacji non-profit, o zasięgu globalnym, zajmującej się edukacją finansową). Jest to narzędzie-test unikalny, moim zdaniem, w doradztwie zawodowym. Dostępny w polskiej wersji językowej.

Niezwykłość tego narzędzia dla mnie polega na tym, po pierwsze, że w szybki sposób, we współpracy z konsultantem, możemy skonstruować profil dopasowania zawodowego i odpowiedzieć sobie na pytanie, jakiej zmiany potrzebujemy, aby zyskać w pracy satysfakcję, a w życiu szczęście i zdrowie.

Po drugie, test Kompas Kariery łączy w sobie informacje z czterech obszarów, które mają decydujące znaczenie w profilowaniu zawodowym i w coachingu kariery. Te kluczowe obszary to:

  • predyspozycje osobowościowe
  • zainteresowania zawodowe
  • umiejętności i zdolności
  • wartości.

Więcej o usłudze Kompas Kariery

Kompas Kariery jest także pomocnym narzędziem dla ludzi młodych i ich rodziców w określaniu optymalnej drogi zawodowej i edukacyjnej. Szczególnie polecany uczniom ostatnich klas szkoły podstawowej (dawnym gimnazjalistom) przygotowującym się do wyboru liceum, ale także licealistom wybierającym studia i studentom zmieniającym kierunek studiów oraz wszystkim tym, którzy potrzebują podjąć decyzję związaną z zawodem. Więcej o korzyściach z Kompasu dla młodych.

Aby skorzystać z Kompasu Kariery Crown lub uzyskać więcej informacji - użyj formularza kontaktowego!
 

Biuletyn Zmiana Zawodowa

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony!
Mam dla Ciebie bezpłatny rozdział z książki
"Pracuj w zgodzie ze sobą. Zmiana zawodowa krok po kroku."
dostępny wraz z zapisem na biuletyn.
Zapraszam do zapisu!