Nominacja w finale Top Influencer 2020

Kiedy dwa tygodnie temu zadzwonił do mnie Grzegorz Turniak i zapytał się, czy zgadzam się być nominowaną w finale konkursu Top Influencer 2020 na LinkedIn, byłam w szoku. W jeszcze większym szoku - gdy kilka dni później zobaczyłam listę nominowanych finalistów. Nie jestem zwolenniczką takich konkursów, jednak na propozycję Grzegorza zgodziłam się bez wahania.

Ostatni rok to czas mojej wzmożonej aktywności na LinkedIn. Dla osób, które chcą dokonać zmiany zawodowej i szukają dobrej pracy, LinkedIn jest najlepszym miejscem, aby dotrzeć do potencjalnego pracodawcy i nawiązać z nim relację. O aktywności na tym portalu sporo piszę w swojej nowej książce "Pracuj w zgodzie ze sobą. Zmiana zawodowa krok po kroku", która jeszcze kilka dni będzie dostępna w przedsprzedaży, a jej premiera już w najbliższy czwartek.

Moim zawodowym dążeniem jest pomaganie innym na drodze do szczęścia w pracy i dlatego udział w takim konkursie postrzegam jako pomoc z góry. W ten sposób idea pracy w zgodzie ze sobą i doświadczania w pracy radości oraz spełnienia, coraz szerzej może się nieść w świat. Samo znalezienie się w gronie finalistów już jest dla mnie wielką radością i zaszczytem. Ten finał chciałabym zadedykować mojemu niedawno zmarłemu Tacie, dla którego takie wyróżnienia były szalenie ważne.

Na zwycięzców konkursu głosuje cała społeczność LinkedIn. Dziś ostatni dzień głosowania i moje wewnętrzne przynaglenie, aby poprosić Cię o głos na Zmianę Zawodową - numer 5. Głosujemy w komentarzu pod publikacją Klubu Inteligencji Biznesu https://lnkd.in/da6GyNw, który jest organizatorem konkursu. Można oddać tylko jeden głos.

Jeszcze tylko dziś do północy! Zapraszam:)

 

 

Biuletyn Zmiana Zawodowa

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony!
Mam dla Ciebie bezpłatny rozdział z książki
"Pracuj w zgodzie ze sobą. Zmiana zawodowa krok po kroku."
dostępny wraz z zapisem na biuletyn.
Zapraszam do zapisu!