Weekendowy kod rabatowy!

Świętujemy!

Na przełomie maja i czerwca mamy w tym roku kumulację miłych okazji. Dziś Dzień Mamy, za chwilę Dzień Dziecka (a dziećmi jesteśmy przecież całe życie!). No i długi weekend z Bożym Ciałem zbliża się wielkimi krokami.

Jeśli zastanawiasz się nad zmianą w swoim zawodowym życiu i ciągle temat odkładasz, to może wolne dni na początku czerwca będą dobrym czasem, aby zrobić wreszcie coś dla siebie? Jak mawia jedna z ważnych dla mnie osób, na poznawanie siebie, kim jestem i do czego jestem powołany, nigdy nie jest za późno. Nawet na emeryturze😊

Może masz wokół siebie bliskie osoby, które szukają pracy albo chcą lepiej rozpoznać swoje talenty – jest okazja, aby im pomóc!

Tak się składa, że od wczoraj w naszym sklepie na zmianazawodowa.pl mamy nową funkcjonalność od 1koszyk.pl – możliwość korzystania z kodów rabatowych. Nie możemy się doczekać, aby przetestować nowe rozwiązanie.

Tak więc już dziś ruszamy z promocją przygotowując się na Boże Ciało i długi weekend czerwcowy. Skorzystaj z rabatu 10% na wszystkie produkty w sklepie z kodem BOZECIALO2021 (bez spacji i polskich znaków). Promocja trwa do 2 czerwca (do godz. 22.00).

Kup książkę „Pracuj w zgodzie ze sobą. Zmiana zawodowa krok po kroku” albo jeden z webinarów i zrób ten pierwszy krok! Zmiana zawodowa jest w zasięgu ręki.

 

Biuletyn Zmiana Zawodowa

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony!
Mam dla Ciebie bezpłatny rozdział z książki
"Pracuj w zgodzie ze sobą. Zmiana zawodowa krok po kroku."
dostępny wraz z zapisem na biuletyn.
Zapraszam do zapisu!