Co potrzebujesz wiedzieć o zmianie zawodowej? - czerwcowy webinar

Już niebawem, 17 czerwca 2021 o 19.00 zapraszamy na webinar na żywo w nowym formacie "Co potrzebujesz wiedzieć o zmianie zawodowej?". Wraz z Ewą Warchoł, coachem, konsultantem kariery, trenerem i psychotraumatologiem będziemy odpowiadać na Wasze pytania. Już teraz zapraszamy Cię do ich zadawania mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na LinkedIn albo na FB.

Spotkanie potrwa około 1,5 godziny i jak zwykle jest pomyślane, aby wzajemnie się inspirować i poznawać grono osób planujących zmiany.

 

[edit] Webinar już za nami. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o kolejnych tego typu inicjatywach w przyszłości, zapraszamy do zapisania się na listę webinarową.

Zapisując się listę wyrażasz równocześnie zgodę na przesyłanie biuletynu Zmiana Zawodowa oraz informacji o nowościach i promocjach. W każdej chwili możesz się wypisać z biuletynu, a szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w Polityce prywatności. Więcej o biuletynie...

Do zobaczenia na kolejnym webinarze!

 

Biuletyn Zmiana Zawodowa

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony!
Mam dla Ciebie bezpłatny rozdział z książki
"Pracuj w zgodzie ze sobą. Zmiana zawodowa krok po kroku."
dostępny wraz z zapisem na biuletyn.
Zapraszam do zapisu!