Urodzinowa promocja już trwa!

Z okazji moich urodzin ruszyła promocja na wszystkie produkty elektroniczne w sklepie. Do niedzieli (7.11.2021) z kodem promocyjnym justyna2021 ceny spadają o 30%. To pierwszy raz, gdy mam okazję w ten sposób świętować. Mam nadzieję, że to będzie okazja też dla Ciebie, aby miło o mnie pomyśleć i skorzystać z wiedzy, którą zgromadziłam w webinarach oraz e-booku. Chętnie się nią dzielę!

Oprócz e-booka „Pracuj w zgodzie ze sobą. Zmiana zawodowa krok po kroku” warto zainteresować się webinarami:

🎁 ukryty rynek pracy - webinar pokazujący fenomen ukrytego rynku pracy i niestandardowe sposoby poszukiwania nowego zatrudnienia. Wiedza szczególnie przydatna, gdy planujesz mniejszą lub większą zmianę zawodową. 

🎁 jak szukać pracy, aby znaleźć radość - bardzo często praca nie daje nam radości i satysfakcji, ale wcale tak być nie musi. Jeśli chcesz zmienić swoje podejście do poszukiwania pracy, zapoznaj się koniecznie z tym nagraniem. 

🎁 ja = menedżer - to propozycja dla osób, które marzą o awansie i rozwoju w roli menedżerskiej. Znajdziesz tu solidną dawkę wiedzy pomocną w przygotowaniu do kierowania zespołem i bycia liderem dla siebie oraz innych.

🎁 jak poznać siebie - wskaźnik mbti w pracy i karierze – ten webinar pomoże Ci w odkryciu Twoich naturalnych preferencji osobowościowych. Dodatkowo omawiam w nim także, jak nasze preferencje wpływają na sposób poszukiwania przez z nas pracy i zarządzania swoją karierą. Podejście MBTI to świetna okazja do uczenia się lepszego rozumienia siebie i innych.

🎁 co potrzebujesz wiedzieć o zmianie zawodowej – półtorej godziny konkretów o przygotowaniu do zmiany zawodowej, emocjach, które mogą nam w tym procesie towarzyszyć, o tym, kiedy podjąć decyzję o zmianie i wiele innych ważnych kwestii.

🎁 jak pokonywać przeszkody na drodze zawodowej – jeśli doświadczasz trudności w procesie zmiany zawodowej, to ten webinar pomoże Ci sobie z nimi poradzić. Strach przed porażką, odkładanie na później albo wewnętrzny głos torpedujący nasze działania – te i inne przeszkody warto poznać, a potem wdrożyć konkretne kroki, aby szybciej osiągnąć swój cel.

Promocja trwa do końca weekendu (do 7 listopada). Zapraszam serdecznie!

 

Biuletyn Zmiana Zawodowa

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony!
Mam dla Ciebie bezpłatny rozdział z książki
"Pracuj w zgodzie ze sobą. Zmiana zawodowa krok po kroku."
dostępny wraz z zapisem na biuletyn.
Zapraszam do zapisu!