Weekendowa promocja urodzinowa!

Dawno nie było u nas promocji, ale ponieważ moje urodziny tuż tuż, więc ruszyła urodzinowa promocja! Tylko w ciągu najbliższego weekendu (od teraz do niedzieli 6 listopada do godz. 23:59) chcę celebrować moje urodziny razem z Wami!

Dziękuję za każdy dzień życia i dziękuję, że jesteście ze mną!

Promocja urodzinowa, jakiej jeszcze u mnie nie było! Na wszystkie produkty elektroniczne proponuję zniżkę 50%. Wszędzie ceny idą w górę, u mnie tym razem w dół :)

Książka drukowana jest także w cenie mocno obniżonej, jakiej nie ma na rynku. Książek nie ma zbyt wiele, więc kto pierwszy ten lepszy. 

Kod, który wpisujemy przy produkcie w sklepie zmianazawodowa.pl/sklep to urodziny2022

 

Oprócz e-booka „Pracuj w zgodzie ze sobą. Zmiana zawodowa krok po kroku” warto zainteresować się webinarami:

🎁 ukryty rynek pracy - webinar pokazujący fenomen ukrytego rynku pracy i niestandardowe sposoby poszukiwania nowego zatrudnienia. Wiedza szczególnie przydatna, gdy planujesz mniejszą lub większą zmianę zawodową. 

🎁 jak szukać pracy, aby znaleźć radość - bardzo często praca nie daje nam radości i satysfakcji, ale wcale tak być nie musi. Jeśli chcesz zmienić swoje podejście do poszukiwania pracy, zapoznaj się koniecznie z tym nagraniem. 

🎁 ja = menedżer - to propozycja dla osób, które marzą o awansie i rozwoju w roli menedżerskiej. Znajdziesz tu solidną dawkę wiedzy pomocną w przygotowaniu do kierowania zespołem i bycia liderem dla siebie oraz innych.

🎁 jak poznać siebie - wskaźnik mbti w pracy i karierze – ten webinar pomoże Ci w odkryciu Twoich naturalnych preferencji osobowościowych. Dodatkowo omawiam w nim także, jak nasze preferencje wpływają na sposób poszukiwania przez z nas pracy i zarządzania swoją karierą. Podejście MBTI to świetna okazja do uczenia się lepszego rozumienia siebie i innych.

🎁 co potrzebujesz wiedzieć o zmianie zawodowej – półtorej godziny konkretów o przygotowaniu do zmiany zawodowej, emocjach, które mogą nam w tym procesie towarzyszyć, o tym, kiedy podjąć decyzję o zmianie i wiele innych ważnych kwestii.

🎁 jak pokonywać przeszkody na drodze zawodowej – jeśli doświadczasz trudności w procesie zmiany zawodowej, to ten webinar pomoże Ci sobie z nimi poradzić. Strach przed porażką, odkładanie na później albo wewnętrzny głos torpedujący nasze działania – te i inne przeszkody warto poznać, a potem wdrożyć konkretne kroki, aby szybciej osiągnąć swój cel.

Zapraszam do świętowania!

 

Biuletyn Zmiana Zawodowa

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony!
Mam dla Ciebie bezpłatny rozdział z książki
"Pracuj w zgodzie ze sobą. Zmiana zawodowa krok po kroku."
dostępny wraz z zapisem na biuletyn.
Zapraszam do zapisu!