Do końca lutego zniżka dla czytelników "Pracuj w zgodzie ze sobą. Zmiana zawodowa krok po kroku"

Już trzy lata mijają od premiery książki "Pracuj w zgodzie ze sobą. Zmiana zawodowa krok po kroku" i z tej okazji niespodzianka dla wszystkich czytelników! O wspomnieniach z tamtego czasu więcej przeczytasz na LinkedIn.

W zmianie kluczowa jest decyzja - punkt startu. Jeśli planujesz zmiany, z pewnością zetkniesz się z wieloma dylematami i rozterkami. Nie musisz być z nimi sam/a. Do końca lutego na hasło "Podejmij decyzję o zmianie" oferuję wszystkim czytelnikom mojej książki "Pracuj w zgodzie ze sobą. Zmiana zawodowa krok po kroku" okazję do odbycia rozmowy rozpoznawczej ze zniżką w wysokości 100 zł!

Regularna cena takiej dwugodzinnej rozmowy u mnie to obecnie 599 zł (w tym 23% VAT). Osoby, które przerobiły ćwiczenia z książki lub e-booka (minimum to krok 2, mile widziana także mapa "Kim jestem") i prześlą je do mnie w formie elektronicznej przed spotkaniem, mogą skorzystać z konsultacji w cenie 499 zł (w tym VAT). Osoby korzystające z konsultacji będą także poproszone o wypełnienie mailowo kwestionariusza.

Warunkiem uzyskania zniżki jest zakup sesji do końca lutego 2024 r.

Zapraszam serdecznie! Liczba miejsc ograniczona.

 

Biuletyn Zmiana Zawodowa

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony!
Mam dla Ciebie bezpłatny rozdział z książki
"Pracuj w zgodzie ze sobą. Zmiana zawodowa krok po kroku."
dostępny wraz z zapisem na biuletyn.
Zapraszam do zapisu!