Career Checkup

CAREER CHECKUP (Przegląd Kariery)

Przedstawiam nową formę coachingu i konsultingu w pigułce - na razie tylko w grudniu ! Może być wspaniałym prezentem gwiazdkowym dla kogoś bliskiego - do wykorzystania także w styczniu 2010.

Career Checkup to okresowy przegląd kariery - dotychczasowej ścieżki zawodowej. Jest to sesja osobista prowadzona przez certyfikowanego coacha kariery, w czasie której możesz uzyskać:

JASNOŚĆ
1) podsumujesz swoje dotychczasowe dokonania związane z pracą
2) określisz kierunek dalszej drogi zawodowej

INFORMACJĘ ZWROTNĄ
3) poznasz punkt widzenia osoby Ci życzliwej - coacha kariery

MOTYWACJĘ
4) postawisz sobie cele do realizacji na zbliżający się rok 2010
5) uświadomisz sobie, co będzie Ci potrzebne, aby te cele zrealizować
6) zyskasz nową energię do działania i osiągania sukcesów !

Często się zdarza, że nie musisz zmieniać pracodawcy, aby zdobyć większą satysfakcję zawodową. Czasem okazuje się, że zmiana pracy i tak nie przynosi oczekiwanego zadowolenia. Refleksja nad karierą i poziomem  satysfakcji z poszczególnych jej obszarów to czas, który możesz sam/a sobie ofiarować. Gdy podejmiesz ten wysiłek razem z kimś, kto potrafi Cię słuchać i jest Ci życzliwy, masz gwarancję, że Twój plan działania będzie możliwy do wdrożenia od zaraz.

Dla kogo przeznaczona jest ta oferta?

Potocznie kariera to "drabina" czyli ścieżka zawodowa umożliwiająca zdobywanie kolejnych szczebli w strukturze organizacyjnej. Dla mnie jako coacha prawdziwa kariera jest drogą zawodową przemierzaną w zgodzie z własnymi wartościami, w zgodzie ze sobą. I do wszystkich tych osób, które poszukują SIEBIE w swojej karierze, kieruję swoją pomoc.

Moją misją życiową jest wspieranie innych w odkrywaniu szczęścia w pracy i ponieważ bardzo chcę popularyzować coaching kariery, a jednocześnie realnie pomagać wszystkim, którzy takiej pomocy szukają, przedstawiam program CAREER CHECKUP, coaching kariery w pigułce, skierowany  do osób , które myślą o zmianie w swojej karierze, ale nie mogą zdecydować się na podjęcie konkretnych działań.

Jak przebiega CAREER CHECKUP ?

  1. Swoją chęć dokonania przeglądu kariery zgłaszasz w formularzu kontaktowym w zakładce Kontakt, koniecznie z dopiskiem Career Checkup lub Przegląd Kariery.
  2. Drogą mailową otrzymujesz do wypełnienia  kwestionariusz zawierający pytania dotyczące obszarów zawodowych i potrzeb związanych z przeglądem.
  3. Przesyłasz wypełnione materiały na adres podany w ankiecie.
  4. Otrzymujesz potwierdzenie udziału w programie wraz z informacją o formie dokonania płatności.
  5. Umawiamy się na indywidualne 1,5 godzinne spotkanie coachingowe w wyznaczonym miejscu w obrębie Warszawy.
  6. Po sesji masz zadanie do wykonania oraz możliwość dalszego kontaktu mailowego ze mną przez ustalony czas.
 

Biuletyn Zmiana Zawodowa

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony!
Mam dla Ciebie bezpłatny rozdział z książki
"Pracuj w zgodzie ze sobą. Zmiana zawodowa krok po kroku."
dostępny wraz z zapisem na biuletyn.
Zapraszam do zapisu!