Witam w nowym-starym serwisie

Bardzo się cieszę, że mogę Ci zaprezentować nową odsłonę mojej strony internetowej na  www.zmianazawodowa.pl. Serwis skierowany jest do wszystkich, którzy odczuwają potrzebę zmiany zawodowej i poszukują inspiracji na swojej karierowej ścieżce. Mam nadzieję, że to miejsce Ci się spodoba i będziesz tu wracał.

Doprowadzenie do uruchomienie tego serwisu z nowymi, praktycznymi funkcjonalnościami wcale nie było dla mnie czymś prostym. Długo nie mogłam się zdecydować, jaka ta nowa strona powinna być, w czym ma być lepsza od poprzedniej, co ma się na niej znaleźć, kto ma ją zaprojektować i w jakiej formule. Z miesiąca na miesiąc temat nowa www ciągle pojawiał się w kategorii "niezrobione". Wreszcie z pomocą przyszedł mi kolega, który zmobilizował mnie do przygotowania w ciągu jednego tygodnia treści na stronę i opracowania założeń serwisu spełniającego moje potrzeby biznesowe. Polecił godnego zaufania projektanta i oto jest efekt. Z perspektywy czasu widzę, że cała operacja była dla mnie trudna, bo miałam już jako tako działającą stronę firmową www.jc-coaching.pl, prowizoryczną, ale pojawiającą się w wyszukiwarkach na wysokich pozycjach i dodatkowo prowadziłam bloga www.zmianapracy.pl na bezpłatnym weebly.com. To czego mi cały czas brakowało, to możliwość lepszej obsługi newslettera ZMIANA ZAWODOWA, który od ponad roku trafia do skrzynek mailowych moich czytelników, rozsyłany metodą "partyzancką". Mam nadzieję, że teraz to ulegnie zmianie. Poza tym marketing internetowy "wciągnął" mnie na tyle, że moja stara strona nie nadążała za moimi pomysłami :)

Notabene wszystkim, którzy tak jak i ja, średnio znają się na stronach internetowych, a potrzebują taniej i prostej w obsłudze strony na początek, polecam amerykański serwis www.weebly.com. Na jednym koncie na weebly można założyć w ciągu 5-10 minut 2 bezpłatne strony i mieć także zapewniony darmowy hosting (utrzymanie strony na serwerze). Jedyny koszt to ewentualna własna domena, choć można także mieć bezpłatną domenę z rozszerzeniem weebly.com. We wprowadzaniu zmian zawodowych i także w  marketingu potrzebne jest szybkie działanie - dopiero potem jest czas na cyzelowanie szczegółów.

STB 9093s
A oto widoczek wakacyjny, który towarzyszył moim tekstom na obu poprzednich stronach. Bajeczny widok z okna na chorwacki Adriatyk. Gdy w 2008 roku zdecydowałam się ujawnić w internecie, chciałam, aby na stronie znalazło się coś, co będzie wywoływać pozytywne emocje. Stąd pomysł tego zdjęcia. Nadal jestem wielką zwolenniczką prawdy na stronie internetowej, dbania o wizerunek, ale w taki sposób, abyśmy pokazywali siebie w sposób autentyczny, bez grania kogoś kim nie jesteśmy, a wydaje się nam, że tak trzeba. Po prostu w zgodzie ze sobą. Szczególnie, jeśli poprzez stronę internetową chcemy nawiązać relację z odwiedzającym nas internautą i dzielić się tym, co mamy najlepszego do zaoferowania. Relację, w której obecne będą 3 elementy: prawda, szacunek i zaufanie.

Jak nowy serwis jest pomyślany? Zbiera treści, które były obecne dotychczas w różnych miejscach.

W zakładce WIEDZA znalazły się wybrane artykuły publikowane na www.zmianapracy.pl oraz w innych serwisach internetowych. Pozostałe posty z tego bloga zostały umieszczone w ARCHIWUM (podstrona dostępna z menu po lewej stronie).

ZmianaZawodowa to jednocześnie tytuł mojego miesięcznego biuletynu - newslettera. Ciekawe, że pisanie go, a potem otrzymywanie korespondencji od czytelników stało się jednym z najfajniejszych elementów mojej pracy. Zapraszam do zapisania się na listę mailingową!:)

P.S. Proszę także o uwagi dotyczące strony oraz jej funkcjonowania
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Biuletyn Zmiana Zawodowa

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony!
Mam dla Ciebie bezpłatny rozdział z książki
"Pracuj w zgodzie ze sobą. Zmiana zawodowa krok po kroku."
dostępny wraz z zapisem na biuletyn.
Zapraszam do zapisu!