Opinia Barbary po jednorazowej konsultacji

Oto co napisała po spotkaniu ze mną Barbara (fragment większej całości):

„Postanowiłam rozstać się z moim dotychczasowym pracodawcą. Miałam (i jeszcze trochę mam) poczucie niepewności co do przyszłości, gdy nadejdzie czas rozwiązania umowy o pracę. Sama nie wiedziałam, czego chcę i co dalej robić. Zastanawiałam się nad zmianą zawodu, ale jeśli nie księgowość, to co? Mętlik w głowie. (.)

Bardzo dużo dało mi wypełnienie kwestionariusza, który trzeba było wypełnić przed naszą sesją. (.) Spisanie tego wszystkiego, wymusiło wygospodarowanie czasu i przemyślenie tego i nazwanie, opisanie niektórych rzeczy. Dało to uporządkowanie myśli. Pojawiły się przykłady z mojego życia, o których już nie pamiętałam (sukcesy), nowe pomysły co mogłabym robić, klarują się warianty tego co chciałabym robić. Zaczynają się wykluwać możliwości, o których wcześniej nie myślałam. Zawsze mogę do tych notatek wrócić i wykorzystać do przygotowania lepszej aplikacji, zaprezentowania siebie na rozmowie kwalifikacyjnej i do znalezienia takiej pracy, która dawałaby mi spełnienie i radość.   (.)

Tak sobie myślę, że podjęcie decyzji o dokonaniu zmiany w moim życiu jest dobra. Gdybym tego nie zrobiła, nie poznałabym Ciebie oraz nie podjęłabym innych aktywności, które już teraz sprawiają mi satysfakcję i zadowolenie. Ufam, że wszystko dobrze się ułoży.

Dziękuję :)"

 

Biuletyn Zmiana Zawodowa

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony!
Mam dla Ciebie bezpłatny rozdział z książki
"Pracuj w zgodzie ze sobą. Zmiana zawodowa krok po kroku."
dostępny wraz z zapisem na biuletyn.
Zapraszam do zapisu!