"Kupiłam wersję papierową" - opinia Katarzyny o książce "Pracuj w zgodzie ze sobą" w dwóch wersjach

Oto wpis pochodzący z LinkedIn od Katarzyny na temat jej doświadczeń z pracy z książką "Pracuj w zgodzie ze sobą. Zmiana zawodowa krok po kroku":

"Książka, jak dla mnie jest super pomocna. Co prawda należę do osób refleksyjnych, które dzięki dotychczasowym życiowym doświadczeniom, lekturom psychologicznym itd, więc wiele już wiem o sobie, ale to, czego się z niej dowiaduję, z jednej strony upewnia mnie w tym, co już wiem, w drugiej strony bardzo poszerza to spojrzenie, pomagając odpowiedzieć sobie na pytanie, czego naprawdę potrzebuję w pracy - co będzie zgodne ze mną i z moim życiem.

W książce jest masa ćwiczeń inspirujących do autorefleksji i odkrywania siebie. Właściwie cała jest z nich złożona. Dlatego, choć jestem wielbicielką e-booków, które można mieć zawsze przy sobie w smartfonie, kupiłam też wersję papierową. Nie da się tej eksploracji samego siebie przeprowadzić na wielu luźnych karteczkach, które się mieszają i gubią. Myślę, że trzeba wszystkie te odkrycia na temat własnej osoby mieć w jednym miejscu, uporządkowanie. Na pewno będę do nich wracać, bo są niesamowicie budujące i inspirujące. Już to robię.

Dzięki, Justyna, za tę książkę."

Katarzyna Sawczuk

 

Biuletyn Zmiana Zawodowa

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony!
Mam dla Ciebie bezpłatny rozdział z książki
"Pracuj w zgodzie ze sobą. Zmiana zawodowa krok po kroku."
dostępny wraz z zapisem na biuletyn.
Zapraszam do zapisu!