Jakiego koloru jest twój spadochron - czyli jak odkryć swój talent

Wczoraj żona autora książki "Jakiego koloru jest twój spadochron?", Marci Bolles, opublikowała na facebooku okładkę nowej edycji tej legendarnej książki na rok 2018 (wydanej na rynku amerykańskim, dostępnej na www.amazon.com). Napisała o łzach, które jej popłynęły, gdy wzięła tę książkę do ręki. Dlaczego? Bo książka została wydana po śmierci autora. Dick co roku przygotowywał nową edycję i w tym roku jeszcze zdążył to zrobić przed swoją śmiercią.

Bolles całą swoją drugą połowę życia poświęcił kwestii poszukiwania pracy i projektowania drogi zawodowej zgodnej z naszym wewnętrznym obdarowaniem i powołaniem. Nie bał się przy tym pisać o Bogu i Jezusie Chrystusie. Opracował metody analizowania talentów, z których czerpią rzesze doradców zawodowych do dnia dzisiejszego. Wiele osób na całym świecie z tego skorzystało.  I właśnie książka "Jakiego koloru jest twój spadochron" i jej filozofia stała się kanwą warsztatów, które 2 lata temu powołałyśmy do życia razem z Magdą Żmuda-Baranowską i Magdą Olechnowicz.

Jak odkryć swoje powołanie i talent, to co w Tobie unikalne i jedyne w swoim rodzaju,  jak zaprojektować na tej podstawie swoją drogą zawodową - to wyzwanie, przed którym nie musisz stać samotnie. Poznaj inne osoby, które także poszukują swojej drogi, skorzystaj ze sprawdzonych sposobów odkrywania siebie i projektowania zmian zawodowych. Nie bądź sam. Zgłoś się na warsztat :)

Więcej na temat warsztatu JAK ODKRYĆ SWÓJ TALENT I PRACOWAĆ Z PASJĄ
Justyna Ciećwierz

Justyna Ciećwierz, psycholog organizacji, coach rozwoju zawodowego, konsultant i trener.

 

Biuletyn Zmiana Zawodowa

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony!
Mam dla Ciebie bezpłatny rozdział z książki
"Pracuj w zgodzie ze sobą. Zmiana zawodowa krok po kroku."
dostępny wraz z zapisem na biuletyn.
Zapraszam do zapisu!